В Журавно через фотогафію діти вчаться відповідальності за створінняПідходить до завершення духовно-екологічний табір "Зелен-Світ Фото", який триває з 20 до 27 червня 2018 року в Журавно.

Табір організовано Бюро УГКЦ з питань екології Стрийської єпархії. Вперше організовується табір, де тісно в програмі переплетено духовну, екологічну складову і мистецтво  фотографії.

Щодня на Літургії  о. Олег Кобель, екореферент Стрийської єпархії, давав дітям зі Львівської архієпархії, Стрийської та Самбірсько-Дрогобицької єпархій науки на тему відповідальності за створений Богом світ.

На таборі піднімалися теми дбайливого ставлення до тварин, ощадливого відношення до води та енергії, тема краси та вдячності, а також засмічення середовища.

Відбувалися майстер-класи з фотомистецтва, користування Instagram, сортування сміття,  заощадження води, було кілька фотоконкурсів, цікавих естафет, походи на річку, екологічні флеш-моби та багато іншого.

Всі події висвітлювалися онлайн у соцмережах Facebook та Instagram на сторінках табору. Наступний заїзд табору, в якому візьмуть участь понад 70 підлітків з кількох єпархій розпочнеться 27 червня.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційна службу Бюро УГКЦ з питань екології