У Ватикані готуються до екологічного форумуЗберегти наш спільний дім і майбутнє життя на Землі, на таку тему 5-7 липня 2018 року в Ватикані пройде форум, організований дикастерією по служінні цілісного розвитку людини.

Конференція буде присвячена третій річниці виходу енцикліки Франциска "Laudato sí".

Префект дикастерії, кардинал Пітер Тарксон, підкреслив, що форум повинен нагадати про необхідність суттєвих змін в політиці і способі життя з метою захистити Боже творіння. Він також наголосив на необхідності пробудження в людях розуміння серйозності ситуації.

"Франциск у своїй енцикліці висловив глибоке переконання в тому, що людина здатна змінитися на краще, якщо дозволить, щоб нею управляла Божа благодать. (...) Якщо ми обмежимося до чисто технічних рішень, без справжнього навернення і зміни в серці, ми далеко не підемо ", - сказав ватиканський ієрарх.

Кардинал Тарксон також повідомив, що його дикастерія хоче дати хороший приклад на основі конкретних дій. У Ватикані планується установка блоку очищення води, щоб не купувати її в пластикових пляшках. Також ватиканський Губернаторат планує встановити сонячні батареї і зарядні станції для електричних транспортних засобів.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.