Слово Боже, яке впало в дитячі серцяЗ 24 по 30 червня 2018 року з ініціативи референта з питань екології Бучацької єпархії отця Михайла Деревенчука при церкві Успення Пресвятої Богородиці, що у селі Яблунів, Копичинецького деканату проводився таборі «Роль Божого слова в Україні».

Даний захід отець Михайло проводив спільно з сестрами Марією та Вінкентією зі Згромадження Сестер Пресвятої Родини, вони із місцевими хлопчиками та дівчатками протягом п’яти днів, які розпочиналися спільною Святою Літургією, мали можливість почути різного роду науки про слово нашого Творця, про те, як за допомогою слова Божого виникло все творіння і сама людина, яка була покликана Отцем до важливої місії «порати та доглядати» створений Ним світ.

Як протягом віків Творець прагнув відновити гармонію між Ним та людиною. Саме тому так важливо є сьогодні прислухатися до голосу Господнього, який лине до нас не тільки зі сторінок Святого Письма, але з шелесту дерев, співу пташок, бо за допомогою того ж слова Творець і сьогодні промовляє до нас. Тож стараймося почути Його.

Окрім наук діти проводили весело час, беручи активну участь в іграх, танцюючи банси, а коли стомлювалися, то відновлювали свої сили обідом на свіжому повітрі, що допомагало всім стати ближчими до природи.

Табір, нажаль, для всіх його учасників швидко пройшов, але надіємося, що те слово Боже, яке впало в дитячі серця дасть свій плід: одне – в сто разів, друге – в шістдесят, а інше – в тридцять.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології