Семінаристи провели екологічну акцію «Прибери Дніпро - колиску хрещення»27 липня, у рамках всеукраїнської прощі семінаристів УГКЦ до Києва біля Патріаршого собору Христового Воскресіння відбулася екологічна акція «Прибери Дніпро - колиску хрещення». До акції активно долучилася спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Подібні екологічні заходи - дуже важливі у наш постмодерний час. Адже тепер, як ніколи раніше, людина нищить і забруднює навколишнє середовище. Його нищення є проявом сучасної споживацької культури. Тому варто зазначити, що екологічна криза - це перш за все духовна криза людини, криза її відносин із Богом. Щоб цю кризу здолати, слід почати конкретно з себе. Слід пам'ятати, що ставлення до довкілля, природи - це вияв нашої поваги до її Творця і Автора. Стан навколишнього середовища - це той спадок, що його залишимо після себе наступним поколінням. Тому охорона природи, помірковане використання природних ресурсів - це також вияв любові до ближнього, до тих, які прийдуть після нас.

Збереження навколишнього середовища - це обов'язок християнина, це його відповідальність за великий дарунок - творіння, що його Господь подарував із любові до нас, людей.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ktdsorgua.