о. Володимир Містерман : "Відповідальне ставлення до Богом створеного світу – це чіткий критерій справжньої віри"Відповідальне ставлення до Богом створеного світу – це чіткий критерій справжньої віри. Про це йде мова в інтерв’ю із заступником керівника Бюро УГКЦ з питань екології о. Володимиром Містерманом.

Нарешті настав омріяний період літніх відпусток, коли ми можемо відпочити, насолоджуючись дарами природи в лісі, в горах, біля річки, чи моря. Але як часто, дібравшись до цих, часто відомих природніх скарбів, ми з розчаруванням бачимо там характерний тільки для людини слід: скляні чи пластикові пляшки та іншого роду сміття.

Безсумнівно, така поведінка ставить під сумнів цивілізованість і загальнолюдське виховання тих, хто так чинить. І це лише один із проявів безвідповідального ставлення до навколишнього середовища. Отець Володимир Містерман, заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології, нагадує нам про те, що питання відповідальності за створіння є невід’ємною частиною християнської віри. Отець Володимир розповідає про інформаційно-освітню діяльність екологічного бюро та про його практичні ініціативи, як наприклад встановлення 30-ти кіловатної сонячної електростанції в одній із парафій на Івано-Франківщині.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.