Екологічне забарвлення вишгородського табору27 липня 2018 року стартував дитячий табір у Вишгороді, який цьогоріч набув екологічного забарвлення.

Розпочався він із Божественної Літургії, яку очолив референт з питань екології Київської Архиєпархії о. Роман Романович. Спочатку священик звернувся до присутніх з екологічною проповіддю, а після Літургії екореферент продовжив екологічну науку, у якій розповів про особливості людської діяльності  відповідно до Божого плану щодо творіння. Далі священик розповідав та наочно показував, як правильно утилізовувати та сортувати побутове сміття. Не оминув увагою проблематику відпрацьованих елементів живлення та розповів про їх велику небезпеку для довкілля. Для того щоб парафіянам було зручніше централізовано збирати уже використані батарейки та елементи живлення, залишив для парафії бокс для їх збору.

На завершення референт подякував пароху о. Тарасу Валаху за надану можливість екологічної праці з молоддю та зробив подарунки для всіх учасників: еколітературу, календарі, наліпки та закладки.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.