Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Місія – бути людиною Божою24 вересня у Підкамінському деканаті відбулася екологічна місія і деканальне святкування Дня Бога Творця. Свято розпочалося Святою Літургією, яку очолив о. Тарас Дзьоба, голова екологічної комісії Сокальсько - Жовківської єпархії, у співслужінні о. декана Михайла Бакая, деканального референта з питань екології о. Василя Гершона та священників деканату.

У проповіді о. Тарас наголосив на важливості усвідомлення проблем довколишнього середовища та нашої відповідальності перед природою. 

Оскільки гріх екологічний – це гріх, що кличе про пімсту до неба.

Святкування продовжилося екологічним уроком для учнів 8-го класу Підкамінської середньої школи. На завершення уроку всі учні зрозуміли, що Господь дав нам спільне завдання "Порати і доглядати землю", але аж ніяк не використовувати її тільки для себе.

Особливим екологічним дарунком цього дня стали аератори, які о. Тарас від імені Екологічного бюро передав о. Михайлу та о. Василію.

Також, завдяки співпраці з лісовим підприємством ГалСільЛіс, було виготовлено стенд і банер із закликом не смітити, який невдовзі розмістять у лісі смт. Підкамінь.

Ось такі добрі плоди молитви, слова і дії принесли екологічні місії у Підкамені.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.