Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Кардинал Шьонборн признався в екологічному наверненні!Про це йдеться у нещодавньому інтерв’ю під назвою «Божевільний час» (Verrückte Zeit), опублікованому на сайті Віденської архієпархії.

«Що кожен може зробити для покращення світу, в якому живемо? Особисто я почав більш відповідально використовувати воду. Часто я застановляюсь над тим, який чудовий дар ми маємо – достатньо доброї та чистої води! В багатьох країнах люди можуть про це лиш мріяти! Не лише клімат міняється, але й моя свідомість. Я вже нічого не сприймаю як самозрозуміле…», – визнав глава Австрійської Церкви.

Церковний ієрарх із занепокоєнням визнає факт того, що ми знаходимося в «божевільному часі», коли все перемішується: «В жовтні ми мали майже літні температури. На полицях супермаркетів з’являються «шокололадні Миколайчики», так ніби вже зима… Гаряче літо переходить безпосередньо в зиму? Все частіше весна і осінь будуть випадати з природного ритму?».

В цьому контексті кардинал Шьонборн також констатує актуальність кліматичних змін для Австрії, а також критикує брак екологічного навернення з боку відповідальних у владі.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.