Крик сестриці-водиПо всьому світу Час Створіння надихнув релігійних лідерів об’єднатись в молитовних акціях щодо нашого спільного дому.

У Барселоні католицькі лідери з усієї Європи зібрались коло дельти річки Ллобрегат, щоб почути крик «сестриці води» через символічну акцію, яка називається «Via Aqua».

Під час цієї зворушливої молитви католицькі лідери поділились історіями про річки в їхніх країнах: забруднення пластиком, яке загрожує життю і птахів, і мешканців морських водойм на білих узбережжях Шотландії; брак води, що стає причиною конфлікту між спільнотами в Іспанії; сім’ї, які шукають притулку і нового життя, перетинаючи узбережжя Мальти.

Тоді католицькі лідери занурили руки в посудину з водою, як символ обіцянки почути той крик води і зберегти це наше спільне джерело життя.

Жан-Клод Холеріч, архієпископ Люксембургу і президент конференції Європейських комісій «Справедливість і мир», сказав: «Молячись і крокуючи в тиші разом через незахищену екосистему дельти річки Ллобрегат, маємо змогу ближче поєднатись одне з одним, з природою і з Богом».

Хай нас надихне ця символічна дія, щоб ми знайшли власні шляхи, аби почути історії та відгукнутись на крик створіння.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології .