Акція «Посади дерево миру» руками дошкільнятПідтримуючи Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру», ініційовану Бюро з питань екології УГКЦ, на запрошення директора НВК «Один, два, три» (м. Львів, вул. Любінська, 89/в) п. Любові Козак, до цього навчального закладу навідався о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії, щоб разом із дошкільнятами, виховатилем п. Іриною Гвоздик та помічником вихователя п. Ніною Коваль висадити красиві кімнатні рослини.

Акція розпочалася з молитви за мир та спокій в Україні. Опісля діти активно взялися за роботу. Вони із величезним захопленням та цікавістю висаджували кімнатні рослини, які ростимуть в приміщені їхнього навчально-виховного закладу, прикрашатимуть його та нагадуватимуть малим і дорослим,що ми, як християни та діти Божі, маємо обов’язок постійно молитися за мир та спокій в нашій державі.

Отець Микола звернувся до присутніх зі словом: «Дорогі діти! Ви майбутнє нашої держави та Церкви. Сьогодні ми просимо нашого Творця, щоб Ви жили в країні, в якій є чисте повітря, вода та мирне небо над головою».

На завершення своєї приємної зустрічі з діточками та працівниками цього закладу, екосвященик залишив літературу, закладки та наклейки екологічного змісту.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.lviv.ua