Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Ще дві презентації еко-казки про «Їжачка-рятівничка» відбулися у Львові і Стрию21 і 22 лютого 2019 року відбулися дві цікаві презентації екоказки, виданої Бюро УГКЦ з питань екології . Одна презентація стосувалася літніх людей, а інша наймолодших діточок. 21 лютого з автором казки о. Олегом Кобелем зустрілися члени Стрийського клубу католицької інтелігенції. З ініціативою виступив духівник клубу о. Степан Кузишин. Хоча казка стосується маленьких читачів, всі присутні відзначили те, що вона піднімає справді важливу тему, яка стосується всіх і кожного. Йдеться про екологічний гріх проти створеного Богом світу.

Для своїх онуків учасники зустрічі придбали кілька примірників казки, щоб діти росли відповідальними християнами. Високу оцінку книжці дала п. Теодора Савчинська, член Національної спілки письменників України, знана поетеса і авторка багатьох збірок для дітей. 

Наступного дня відбулася літературна презентація у Львові для діточок дитячого садка св. Миколая. Саме для таких діточок дошкільного віку писалася казочка про їжачка. О. Олег після короткого представлення прочитав присутнім діткам казку і провів невеличке її обговорення.

Діти виявилися дуже вдячними слухачами, активно долучалися до обговорення проблеми, яку піднімає казка. Головний герой припав до душі всім діткам. Особливо вразила їх сміливість їжачка, який врятував від вогню своїх друзів-звірят.

Більшість діток отримала книжку з підписом автора, а одному хлопчику о. Олег подарував казку з нагоди його Дня народження. Богданчик сказав, що хоче стати винахідником і винайде великого робота, який рятуватиме тварин в лісі від вогню. Насамкінець, всі діти отримали солодощі і зробили спільне фото на пам'ять.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційна службу Бюро УГКЦ з питань екології