Вода

Всесвітня Мережа Води (ВМВ) об'єдналась з різноманітними релігійними та світськими спільнотами на Міжнародний день води, аби підкреслити важливість вільного доступу до чистої води, яка досі залишається предметом розкоші для мільйонів людей в різних регіонах і куточках сучасного світу.

 Міжнародний день води був проголошений в 1993 році Організацією Об'єднаних Націй, щоб сприяти діяльності, яка пов'язана з вирішенням проблем водних ресурсів.

Всесвітня Мережа Води, що входить до складу Всесвітньої ради Церков, провела святкові заходи, присвячені дню води і форум, організований ООН і урядом Нідерландів, що відбувся в Гаазі з 20 по 22 березня.

Один з представників ВМВ, Дінеш Суна, так пояснив роль релігійних організаціх у збереженні чистоти води: “Вода є колискою життя, висловленням Божої благодаті у вічності всього, що Він створив. Саме тому вона має охоронятись і ми маємо ділитися нею для користі всіх Його створінь”.

Суна також зазначив, що наразі більше 780 мільйонів людей живуть без належного доступу до чистої води, а 2,5 мільярдів осіб не мають відповідних санітарно-гігієнічних установ.

Настя Рудська для християнського порталу КІРІОС за матеріалами WCC.