Допомогти перелітним птахам, які стали заручниками негоди закликають у Бюро УГКЦ з питань екології  Просимо всіх небайдужих відгукнутися і, якщо є можливість, допомогти цим Божим створінням.

На адресу Бюро УГКЦ із питань екології надійшла інформація про критичну ситуацію для птахів, які, повертаючись із теплих країн, стали заручниками незвичних для цього часу погодних умов. Зокрема, це стосується лелек, які потрапили в полон холоду та снігу.

Просимо всіх небайдужих відгукнутися і, якщо є можливість, допомогти цим Божим створінням.
 Виявивши скупчення перелітних птиць, необхідно: очистити поблизу невелику ділянку землі від снігу; облаштувати сіном, соломою, хмизом, кукурудзянкою тощо; підгодувати їх рибою або вареною картоплею чи хлібом; обморожених і травмованих взяти для обігріву та лікування, - повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на оф. сайт Бюро УГКЦ з питань екології.

Просимо повідомляти про наявні випадки масових скупчень перелітних птиць органи місцевого самоврядування, державні природоохоронні органи та державну службу надзвичайних ситуацій, аби вжити необхідних заходів для їх порятунку.

Проявімо людяність, нашу християнську свідомість і відповідальність; допоможімо також іншим птахам, облаштувавши годівниці з підручних матеріалів, наприклад, пластикових пляшок.