В Сокальсько-Жовківській Єпархії УГКЦ створили екологічну комісію2 квітня 2013 року в управлінні Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ відбулася робоча зустріч голів єпархіальних комісій, яка, згідно розпорядження єпархіального єпископа, проводиться першого вівторка кожного місяця.

На даній зустрічі було представлено о. Тараса Дзьобу, голову Екологічної комісії єпархії, якого преосв. Владика Михаїл (Колтун) призначив деретом № 13-48 від 6 березня 2013 року.

о. Тарас розповів про основні цілі та завдання Бюро УГКЦ з питань екології, а також презентував план його діяльності у межах Єпархії.

Преосвященний владика Михаїл (Колтун), наголошуючи на важливості плекання відповідальності за довкілля, зазначив: «Ми повинні дбати про довкілля так, як ми дбаємо про дітей чи опікуємося недужими».

На засіданні було прийнято рішення про відзначення Всеукраїнської акції «Посади дерево», яка проходитиме в рамках Великопісної екологічної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» 20 квітня, на єпархійному рівні у м. Жовква за участю Владики Михаїла, духовенства, голови міста, представників влади, молоді та всіх бажаючих.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.