У п’ятницю, 12 квітня, в Бродівській гімназії імені Івана Труша в рамках тижня духовності пройшов урок-плекання екологічної відповідальності. Захід провів голова екологічної комісії Сокальсько-Жовківської Єпархії о. Тарас Дзьоба - на запрошення о. Ярослава Царика, який здійснює духовну опіку над гімназією.

Найперше священики розповіли учням про відповідальність кожного християнина перед Богом за стан нашого спільного дому – Землі. Опісля о. Тарас за допомогою проектора показав молоді слайди, що відображують реальну картину екопроблем, які ми часто не помічаємо, а кожен з присутніх мав змогу запропонувати свій план виправлення складної екологічної ситуації.

Священик наголосив, що стан довколишнього середовища багато в чому залежить саме від того способу життя, яке кожен веде, а тому кожен може зробити, на перший погляд, незначними діями великі позитивні зміни для довкілля.
Також діти переглянули кілька цікавих відеороликів, які навчають заощаджувати ресурси та плекати відповідальне ставлення до нашої планети.

В рамках тижня духовності в Бродах пройшов екоурок для гімназистів