Екобюро УГКЦ бере участь Міжнародному Екологічному форуміБюро УГКЦ з питань екології бере участь у 10-му ювілейному Міжнародному Екологічному форумі «Довкілля для України», який проходить у Києві з 23 по 25 квітня цього року,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.

Метою заходу є інтеграція стратегії "зеленої" економіки в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України для забезпечення збалансованого (сталого) розвитку держави, співпраця органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу в розв’язанні екологічних проблем, впровадження "чистих", ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем, гарантування екологічної безпеки для здоров’я та життя населення, а також міжнародне співробітництво та розроблення рекомендацій для комплексної охорони довкілля.

У церемонії відкриття взяли участь: Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, перший заступник Голови АПУ Ірина Акімова, перший заступник керівника Комітету ВР з питань екології Олег Лукашук, радник прем'єр-міністра України Анатолій Толстоухов. Значний інтерес до роботи форуму виявили представники дипломатичних місій: на відкриття заходу прибули представники посольств 30 країн, серед яких США, Японія, Словаччина, Чехія, Польща, Азербайджан та інші. Після огляду експонатів міжнародної виставки, в якій взяли участь більше 100 вітчизняних і зарубіжних підприємств екологічної спрямованості, наукові інституції, місцеві органи влади, громадські «зелені» структури, організатори та гості Форуму-2013 відкрили роботу Конференції «Ріо +20: перспективи розвитку в українському вимірі».

Працівники Бюро УГКЦ візьмуть участь в чисельних наукових заходах міжнародного Екологічного форуму. Освітньо-виховна діяльність Екобюро УГКЦ буде презентована на VI міжнародній виставці «Довкілля 2013».