26 квітня у Бродівській  Гімназії імені Івана Труша пройшов урок екологічного виховання для учнів старших класів. Захід провів голова екологічної комісії Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ о.Тарас Дзьоба на запрошення директора гімназії пані Надії Михайлівної Присяжнюк.

У своєму вступному слові директор зазначила, що  зазвичай на уроках йде мова про екологію людини, а треба задумуватися і над екологією душі, тому сьогоднішня лекція є нагодою перейти від екології душі до екології людини.

На початку уроку священик розповів про значення слова «екологія» та яке відношення до неї має Церква. Отець зазначив, що кожен християнин перейняв від Адама благословення: «порати і доглядати землю», кожен несе моральну відповідальність за стан нашого спільного дому – Землі, у якому все взаємопов’язано, «людина є не над світом, а у світі, серед всього створеного і як ніяка інша жива істота залежить від світу», - підкреслив священик.

Опісля старшокласникам було презентовано кінофільм «Дім» у якому розповідається про те як за останніх кілька століть людство сильно змінило вигляд нашої планети, порушило екологічний баланс та завдала непоправної шкоди довкіллю.

Наостанку голова комісії зазначив, що якщо з усіх тих, хто сьогодні був на лекції бодай одна людина змінить свій спосіб життя на більш відповідальний по відношенню до навколишнього середовища, то лекція вже не пройшла марно.

Директор гімназії говорить вступне слово на початку лекції

Голова екологічної комісії Сокальсько-Жовківської Єпархії розповідає про екологічну відповідальність християнина

 До екоуроку приєдналися і учні середніх класів