Генеральний секретар ВРЦ про роль Церков у забезпеченні справедливості та екологічного стилю життяНа початку цього місяця, з 1-го по 5-те травня 2013 року Божого, у Гамбурзі (Німеччина), пройшов з’їзд Євангельської церкви. На цю подію прибуло близько 117000 учасників.

У своєму інтерв'ю, генеральний секретар Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ), д-р Олав Фюксе Твейт підкреслив, що Церкви по всьому світу відіграватимуть провідну роль у здійсненні справедливості та екологічного стилю життя,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.

«Зміни можливі, – наголосив генеральний секретар, пояснюючи, – тому що Бог є дієвим, i ми теж запрошені встати, рухатися і разом працювати». Ним було висловлено також сподівання на те, що Церкви можуть відіграти важливу роль в процесі сучасних перетворень і це не лише тому, що «ми знаємо краще, а тому, що 345 церков-членів ВРЦ уже впродовж 40 років працюють заради миру, справедливості та охорони створіння».

«У деяких країнах, таких, як наприклад, Німеччина чи Норвегія, екологічні трансформації вже залишили стадію обговорення і почали реально змінювати повсякденне життя людей. Однак в багатьох частинах світу люди все ще чекають на ці зміни», – підкреслив д-р Твейт.