Природа – це Божий Дар! Тож давайте ставитися до неї з повагою і любов'ю. У природі все прекрасне: від великих гір до крихітної травинки, в якій теж існує своя краса і гармонія. Побачити цю красу можна не лише очима, але й серцем.

Сьогодні діє спільнота, яку організував Ковалик Богдан, учень 9 класу Себечівської школи у мережі Вконтакте, реалізуючи проект «Все це дари Божі», в якому порушуються питання захисту навколишнього середовища.

 Даний проект бере участь в конкурсі для старшокласників «Християнські цінності та соціальні медіа» (Як зафрендити Бога), оголошеному на початку березня 2013 року Українським католицьким університетом спільно з Катехитичною комісією УГКЦ, Львівською обласною малою академією наук та порталом про соціальні медіа Watcher. (Учасники конкурсу повинні були написати проект із використанням соціальних медіа (Facebook, Vkontakte, Foursquare, Twitter тощо) – з пропозиціями як найкраще використати соціальні медіа для популяризації християнських цінностей та створення соціальних середовищ для однолітків).

Школяр дуже бажає перемогти в цьому конкурсі, адже серед фіналістів тільки проект Богдана Ковалика є екологічного спрямування, що закликає берегти творіння. Тому просимо не бути байдужими і підтримати його долучившись до групи на сторінці http://vk.com/club51632491