У Ватикані обговорюють питання міграції22-го травня 2013 року Божого у Ватикані було відкрито XX пленарне засідання Папської ради душпастирства мігрантів і подорожуючих.

Під час інавгураційної зустрічі до присутніх звернувся кардинал Антоніо Марія Вельо, президент Папської ради душпастирства мігрантів і подорожуючих. У своїй доповіді «Міграція відноситься до християнської традиції», кардинал Вельо наголосив на тому, що «світ мусить також навчитись конфронтуватися з жертвами різних наслідків стихійних лих», які дуже часто поповнюють список мігрантів. До причин міграції, згідно зі словами кардинала, можна віднести також і підвищення рівня океанів.

«Чи це добровільне залишення домівок, як у випадку працюючих-мігрантів, чи це вимушені рішення, пов’язані з виживанням багатьох родин?", – загострив увагу кардинал, поставивши це запитання.

Оскільки тисячі людей кожного року стають жертвами природних стихійних лих, тема міграції, пов’язаної з цими причинами, мала своє місце в рамках даного засідання,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф.сайт Бюро Екології УГКЦ .