7 семінаристів зайшли у бар...В британському місті Кардифф в Уельсі семеро семінаристів вирішили відзначити висвячення свого товариша о. Пітера Мак Ларена, відвідавши  місцевий бар-паб, однак брамник відмовився впускати їх.

Працівники пабу, в який любить навідуватись Архієпископ Кардиффу Джордж Стек, вирішили, що семінаристи — які були в духовному одязі — є членами костюмованої холостяцької вечірки.

“Брамник фактично сказав щось схоже на “Вибачте, хлопці, наші правила виключають вечірній одяг і костюми холостяцьких вечірок”, - пояснив отець Майкл Дойл, їхній знайомий.

“На щастя, коли студенти повернулись, щоб піти, керівник закладу підійшов до них і запитав: “Ви справжні, чи не так?” Після цього всіх запросили всередину і пригостили безкоштовними напоями.

Коли семінаристи зайшли назад, весь паб зааплодував їм; постійні клієнти дуже зацікавились групою і почали задавати безліч питань. Члени семінарії провели весь післяобідній час спілкуючись з ними, і полишили бар з відчуттям приязні та симпатії з боку місцевого населення.

На офіційному сайті Архиєпархії невдовзі була опублікована подяка пабу за все і прохання більше не виставляти членів духівництва з нього, враховуючи, що ряд їх, включаючи Архієпископа Кардиффу, вподобали даний заклад.

Настя Рудська для Християнського порталу КІРІОС за матеріалами Aleteia.