7 семінаристів зайшли у бар...В британському місті Кардифф в Уельсі семеро семінаристів вирішили відзначити висвячення свого товариша о. Пітера Мак Ларена, відвідавши  місцевий бар-паб, однак брамник відмовився впускати їх.

Працівники пабу, в який любить навідуватись Архієпископ Кардиффу Джордж Стек, вирішили, що семінаристи — які були в духовному одязі — є членами костюмованої холостяцької вечірки.

“Брамник фактично сказав щось схоже на “Вибачте, хлопці, наші правила виключають вечірній одяг і костюми холостяцьких вечірок”, - пояснив отець Майкл Дойл, їхній знайомий.

“На щастя, коли студенти повернулись, щоб піти, керівник закладу підійшов до них і запитав: “Ви справжні, чи не так?” Після цього всіх запросили всередину і пригостили безкоштовними напоями.

Коли семінаристи зайшли назад, весь паб зааплодував їм; постійні клієнти дуже зацікавились групою і почали задавати безліч питань. Члени семінарії провели весь післяобідній час спілкуючись з ними, і полишили бар з відчуттям приязні та симпатії з боку місцевого населення.

На офіційному сайті Архиєпархії невдовзі була опублікована подяка пабу за все і прохання більше не виставляти членів духівництва з нього, враховуючи, що ряд їх, включаючи Архієпископа Кардиффу, вподобали даний заклад.

Настя Рудська для Християнського порталу КІРІОС за матеріалами Aleteia.

ТОП статей читають:

жовт. 03, 2017 670

ЖИТТЄВИЙ АНЕКДОТ

Зарваницьке диво
жовт. 01, 2017 411

Зарваницьке диво

Притча про життя
жовт. 19, 2017 195

Притча про життя

Притча про страх
жовт. 23, 2017 55

Притча про страх

Вхід/Вихід