
Тато з сином пішли одного разу на гори, і син, вдарившись об камінь, крикнув:
- ААААААА.
І з подивом чує:
- ААААААА.
Хлопчик запитав:
- Хто ти?
А йому у відповідь:
- Хто ти?
Розлютившись від такої відповіді, хлопчик кричить:
- Боягуз!
А йому у відповідь:
- Боягуз!
Хлопчик запитує у батька: «Що відбувається?»
Батько усміхнувся і каже: «Слухай мене уважно».
Батько кричить горе:
- Я тебе поважаю!
Йому у відповідь:
- Я тебе поважаю!
- Ти найкращий.
Йому відповідають:
- Ти найкращий.
Хлопчик залишався в здивуванні, і потім тато йому пояснив: «Це явище називають «відлуння» але, по правді, це називається життя ... Воно тобі віддає все, що ти говориш і робиш».