Моя Дорогенька Людино!

Надіюсь, що цей Мій лист зустрінеш спокійною і щасливою!

Я тільки хотів пригадати тобі, що Я люблю тебе і цікавлюся тобою. Вчора Я бачив тебе, як ти говорила зі своїми друзями. Я чекав, коли ти заговориш до Мене. Я чекав. Надвечір Я хотів зробити несподіванку, тож розмалював небо, коли заходило сонце, і чекав. Я бачив, коли ти засинала вчора увечері, і так хотів торкнутися твого чола, але поцілував твою подушку і твоє лице промінням місяця. І чекав, аби хоч трошки з тобою поговорити. Скільки подарунків я приготував для тебе, але, на жаль, денна метушня захопила тебе, і Мої сльози змішалися з краплями дощу.

А сьогодні у тебе чомусь сумний вигляд, ти така самотня. У Мене болить серце, бо Я тебе розумію. І у Мене були приятелі – вони знехтували Мене, але як Я тебе люблю! Я намагаюся в різний спосіб це тобі сказати – зеленою травичкою чи білим снігом, шелестом дерев чи запахом квітів. Взиваю до тебе через громи, через струмочки. Навчаю пташок пісень кохання. Моя любов до тебе глибша за найглибше море, більша і сильніша від крем’яної скелі. Я знаю, що життя може бути складне. Вір Мені, що Я це добре розумію і хочу і можу подати руку, Мій Отець також близько і готовий допомогти. Тільки поклич Мене. Запроси Мене. Поговори зі Мною. Я прошу тебе: не забувай про Мене, маю багато чим з тобою поділитися. Але більше твого часу не хочу тобі забирати. Памятай, що все залежить від тебе. Я буду на тебе чекати, бо Я тебе дуже люблю! Можна?!

Ісус

Не нехтуймо, люди Любовю, яка так багато для нас усіх зробила і робить споконвіку і аж до кінця часів! Бо тільки через навернення ми пізнаємо, що таке – Віра, Надія, Любов і Правда життя!

Слава Ісусу Христу!