Чи краще застановитись питанням чого ми не маємо… Що маєш, чого б ти не одержав? 1 Кор 4, 7.

Користаємось всім, не нудьгуємо… Ми розвиваємось!

Наука, Інтернет, телебачення, журнали та книжки. Мода, стиль, одяг, всілякі аксесуари, мобільні телефони, ноутбуки, кіно, музика, клуби, театри, кафе…Ой! Голова обертом йде, правда? Це не початий край! Ну що ж – глобалізація, і десь видніється заокеанський спосіб життя… І так далі, і так далі… І звісно ніхто це не заперечує, не відкидає. То світ і дещо з того списку є цікаво. Але Бог є Вірним і Незмінним, Непіддатливим цій глобалізації!

Тому у нас і є попри це все Церква і молитва! Біблія і вервиця, ікони, реколекції та прощі, цікаві християнські організації та інтернет портали!

 

І думаю, що більшість з нас погодиться з тим, що маємо ми «все»… А я би ще сказала: все, та нічого… Мені здається, так то «все» і виглядає – нічим, якщо говорити лише про сторону матеріальності і не говорити про Боже.

А ще ми маємо абсолютно все, тільки не завжди спокій. Ми не дуже вміємо жити у спокої… Не дуже того прагнемо, не шукаємо.

А спокій – запорука твого стабільного здорового серцебиття!

Яка користь людині, що весь світ здобуде, а душу свою занапастить. Мт, 16, 26

Що нам буде з того, якщо ми даремне будемо тинятися світом, роздумуючи над власними перевагами і піднесеннями, думаючи, що маємо «все», чи будемо мати? Що нам буде? – Ми ніколи не будемо спокійними і нас буде упокорено. І лише тому, щоби зарадити трагедії життя, одній з найсумніших трагедій – втраті людської гідності, свідомості. Тому варто шукати ВСЬОГО у Бога, а не в людей. І матимеш все на землі, якщо вмітимеш у тому розгледіти красу, цікавість і неповторність, а не лише славу та популярність. То нічого не дає, і вже точно нічого не вартує, коли у тобі не розгледять найціннішого – твого серця і душі! А потім ще вмінь і талантів…

У мене в житті є ВСЕ! І то ВСЕ дав мені лише Бог!

Так можна сказати лише тоді, коли насправді надав життю глибокого сенсу, усвідомлення того, що:

на сьогоднішній день тобі тепло, спокійно, радісно.

Коли сьогодні ти ситий і здоровий…

Коли зодягнений…

Коли твої очі бачать, вуха чують, ноги йдуть, а руки роблять!

Коли ти відповідаєш за своє життя і вчинки у ньому! Ось це ВСЕ!

Подумай, друже! Коли востаннє ти сказав Господу коротке «ДЯКУЮ»! за ці дари? Висловлюй же ж цю подяку нині і завжди, бо це найменше, що можеш дати…

І пам’ятай! Глядіть, остерігайтеся всякої зажерливости, - бо життя чоловіка не залежить від достатку маєтка його. Лк, 12.15

Не залежить, тож і ти не будь залежним від одягу, їжі, розваг надміру. Бо це не ВСЕ, що маєш на сьогоднішній день, а лише скупа частина того, що можеш втілити у найдорогоцінніше!

P.S. Мій Боже! Дякую, Тобі, за повноцінність життя мого! Все, що я маю, найперше – це Ти, і нехай так буде завжди!

Анастасія Колосовська