Як боротися з порнозалежністюПорнографія - це брехня диявола , яка пропонує задоволення , а насправді дає страждання. Духовне життя валиться. Сім'я під загрозою. Наслідки можуть бути більш ніж сумні. Через екрани телевізорів і моніторів люди стають віртуальними учасниками блуду . Цією рабської залежності схильні мільйони чоловіків і жінок , і величезна кількість сімей отруєно цим диявольським отрутою.

Як боротися з порнозалежністю:

1 - Скажіть Богу , що ви перелюбник та розпусник, залежний від еротики чи порнографії . Сповідайте свій гріх перед Богом і покайтеся

2 - Викиньте всі порнографічні фотографії , журнали і відео , якщо вони у вас були .

3 - Просіть у Бога дати вам силу перемагати диявольські хитрощі в цьому питанні.

4 - Не спілкуйтеся з розбещеними людьми , в головах і вустах яких тільки секс і нічого більше. Поганіі товариства псуть добрі звичаї .

5 - Ведіть активний спосіб життя: працюйте , вчіться , займайтеся спортом , спілкуйтеся з Богом , приділяйте час і увагу друзям і родичам . Зміни мозок - зміниться і тіло. Тобто скеруйте свої думки в інше русло.

6 - Не натискайте на провокаційні банери в мережі, не гуляйте без діла з невідомих вам сайтах .

7 - Намагайтеся якомога менше використовувати інтернет . Зробіть вигляд , що ви зараз живете в 70 роках , чим би ви зайнялися в даний момент. Будьте оригінальним і придумайте собі корисне заняття.

8 - Не сумнівайся , що ти можеш перемогти в боротьбі з порнографією. Насправді , кожен раз , коли ти відвертаєшся від порнографії , ти одержуєш значну перемогу.

 Християнський портал КІРІОС, за матеріалами MEMO.