У Сан-Франциско збиратимуть пожертви на підтримку УКУУ неділю, 15 липня, у Сан-Франциско відбудеться благодійний вечір на підтримку Українського католицького університету,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на VIDIA .

Благодійний вечір розпочнеться о 16-00 в Університеті Сан-Франциско за адресою McLaren Conference Center, 2345 Golden Gate Avenue, San Francisco, CA 94117.

У заході візьмуть участь президент УКУ та єпископ УГКЦ Борис Ґудзяк, очільник Єпархії Св. Миколая у Чикаго єпископ Венедикт Алексійчук, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович, декан і засновниця Львівської бізнес-школи Софія Опацька, а також відома оперна співачка Аліна Ільчук.

Організатор благодійного вечора – заснована у 1997 році Українська католицька освітня фундація, місія якої полягає у розвитку партнерства та добродійної співпраці між Українським католицьким університетом у Львові та організаціями, навчальними закладами і людьми доброї волі у Північній Америці. УКОФ збирає фонди для покриття майже 50% річного бюджету УКУ. Фундація також спонсорує різноманітні проєкти, які здійснюють Інститути та випускники університету.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті УКОФ, сторінці Американських друзів УКУ у Facebook, а також за телефоном 1 800 599-3671.

Нагадаємо, раніше цього року УКУ визнали університетом, де навчаються найрозумніші студенти України.