Святкуймо Покрову разом в Пирогові!На свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Українивійськовослужбовці та капелани вже традиційно спільно підносять свої молитви до стіп Богородиці за нашу Батьківщину та українське військо у Покровській церкві XVІІ ст., що знаходиться у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові.

14 жовтня 2018 року о 12.00 у Покровській церкві (Пирогово) відбудеться Архієрейська Божественна Літургія за участі військових капеланів, військовослужбовців та вірних.

Після святкової Літургії програмою  заходів передбачено відновлення давньої традиції приведення українського війська під покров Пресвятої Богородиці та духовно-просвітницька програма за участі творчих колективів і виконавців.  Впродовж свята буде проведено аукціон на гончарні вироби та витвори мистецтва. Також усі присутні будуть мати змогу скуштувати справжнього козацького куліша.

Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ щиро запрошує військовослужбовців гарнізону міста Києва, учасників АТО, ООС та членів їхніх родин, а також вірян та всіх охочих взяти участь у святі.

У цей день вранці  о 10:00  з площі, що поруч церкви Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі, відправлятиметься автобус до Пирогова для всіх охочих долучитися до святкування.

 

  Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-центр Департаменту військового капеланства УГКЦ