Реколекції "Справжня любов чекає"Реколекції - це час особливої задуми над своїм життя, час уваги до голосу Божого.  23 лютого, 12:00-20:00 у Сімейному інноваційному просторі "ЯкВдома", м.Львів вул. Зелена, 25,  відбудуться Реколекції "Справжня любов чекає".

Які провадимтиме о. Дмитро Романко, священик храму Пресвятої Богородиці Володарки України, працівник Комісії УГКЦ у справах родини, духівник Молодіжного руху "Справжня любов чекає". Організовує Сімейний інноваційний простір «Як Вдома» та Pro Кохання

Реколекції "Справжня любов чекає" - чудова нагода навчитися краще розуміти своє серце і пізнати, що таке справжня любов.
В стінах затишного Сімейного інноваційного простору "ЯкВдома" в нас буде нагода завдяки молитві, цікавому спілкуванню і часу для роздумів зібрати до купи (це означає слово "реколекції") те, що ми могли розсипати в гаморі щоденник обов'язків і клопотів. Дані реколекції є важливою умовою для складання Обітниці "Справжня любов чекає"

Зі собою потрібно взяти:
• вервицю,,
• Святе Письмо,
• хороший настрій :)

Вік учасників: від 14 років

КОЛИ: 23 лютого, 12:00-20:00
ДЕ: Сімейний інноваційний простір "ЯкВдома", вул. Зелена, 25

Для участі у реколекціях потрібно:

1. Зареєструватися
https://docs.google.com/forms/d/1S1kdg4vUTXfVQpX8k97WNdMKu9rm5ejGJpGRbc7N7ow/edit
2. Поширити подію на своїй сторінці

Вартість: 200 грн.

Реколектант:
о. Дмитро Романко. Священик храму Пресвятої Богородиці Володарки України, працівник Комісії УГКЦ у справах родини, духівник Молодіжного руху "Справжня любов чекає"

До зустрічі на наших реколекціях ;)

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Сімейний інноваційний простір «Як Вдома» та Pro Кохання