Центр Опіки Сиріт запрошує ЗМІ на брифінг12 лютого 2019 року, о 12:00 за адресою: м. Львів, вул. Короленка, 7 буде представлено концепцію Дому Милосердя святого Миколая, в якому хочемо об’єднати усі проекти Центру Опіки Сиріт, які надаватимуть сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування духовну, матеріальну та соціальну підтримку, впевненість у майбутньому.

Що буде :

1). Представлення Концепції діяльності Дому Милосердя святого Миколая;
2). Лист-звернення до депутатського корпусу Львівської обласної ради;
3). Участь в аукціоні, збір коштів, підтримка українців з усього світу!

Учасники:

о. Роман Прокопець – голова Центру Опіки Сиріт
о. Юрій Остап’юк – голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ.

Днями архієпископ та митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви владика Ігор (Возняк) поблагословив та затвердив концепцію діяльності Дому Милосердя Святого Миколая Центру Опіки Сиріт, який мав би знаходиться у місті Львові на вулиці Короленка, 7.

Впродовж 60 років у будинку на вулиці Короленка, 7 знаходилась школа-інтернат №2. Із 2011 року Центр Опіки Сиріт тісно співпрацював із школою-інтернатом, було реалізовано багато спільних проектів. Кілька років тому школу-інтернат закрили. Львівська обласна рада виставила на продаж через аукціон будинок із земельною ділянкою та стадіоном. Орієнтовна вартість будівлі 30 млн. грн.

Центр Опіки Сиріт не втрачає надії, що Дім Милосердя на Короленка, 7 буде., тому продовжує звертатись до небайдужих цілого світу про підтримку.

Контактна особа:
о. Роман Прокопець, 097 2953 606,
о. Юрій Остап’юк, 0986230366,
Секретаріат Центру, 096 7497 980,
Медіа відділ Центру, 0977086925.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Медіа-Центр ЦОС