Митрополича Хресна Дорога вулицями Івано-ФранківськаВже стало доброю традицією в часі Великого посту йти вулицями нашого міста молитовною ходою, ведені Хресним переможним знаменням. Щороку Хресна Дорога вулицями Івано-Франківська збирає щораз більше охочих спільно помолитися до Господа в своїх наміреннях.

Цьогоріч Митрополича Хресна Дорога вулицями Івано-Франківська відбудеться у неділю – 14 квітня. Молитовна хода розпочнеться о 14:00 год. від парафії Царя Христа (мікрорайон Майзлі), що на вулиці Незалежності до Архікатедрального Собору Воскресіння Христового УГКЦ. Очолить молитву Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин.

У  ході візьмуть участь представники влади, родини загиблих учасників АТО/ООС, військослужбовці, семінаристи, студенти та школярі, працівники різних галузей та віряни Івано-Франківська. Всі вони почергово нестимуть хресне знамення, ідучи від стації до стації.

Додамо, що в цьому році Хресна Дорога вулицями Івано-Франківська відбудеться з нагоди Року Родини, а головним наміром же залишиться прохання до Господа за мир в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ