Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Проща родин 201911 травня о 9.00 Літургією у храмі Пресвятої Євхаристії в місті Рудки Львівської області розпочнеться Проща родин. Метою паломництва є вшанування з нагоди Дня матері пам’яті Софії з Фредрів Шептицької.

Запрошуємо до дводенної мандрівки з родинного міста Рудки, що на Самбірщині, до села Прилбичі на Яворівщині. Саме тут родина Івана та Софії Шептицьких виховали п’ятеро синів.  Доля юнаків склалася по-різному. Роман Андрей став митрополитом Львівським, Казимир прийняв ім’я Климентій і став архимандритом студитів і мучеником, але всі залишилися вірні девізу родини Шептицьких: «У хресті спасіння - A cruce salus».

Під час прощі роздумуватимемо над Святим Письмом та уривками з листів Софії з Фредрів: «Моя дорога, моя мужня, моя любима дитино.  Я довго чекала, майже тиждень, на твого листа, дорогенький Мітусю. Але ось моє чекання стало винагороджене прекрасним дорогим листом ... що пошта принесла мені сьогодні.

  Це справило мені таку велику приємність, що ти не можеш навіть собі уявити, але може колись зрозумієш...  Чи ти знаєш, що тих кілька слів вдячности за нашу добру волю робити добро навели мені сльози до очей... 

Під тим зглядом нас не так часто доцінюють і рідко коли чуємо слова, сказані в такий спосіб.  Саме тому що завжди затиснутий між цими двома почуттями, «бажанням великого, шляхетного, святого почуття любови добра», яке з однієї сторони є у Тата, а з іншої «не бачити майже ніколи когось, що хоче це оцінити у Ньому».  Твої слова, мій любий, впали мені на серце, як свіжа роса.  Хай Господь тебе благословить, мій дорогенький».

Просимо зголошуватися до участі за тел. 0962765508 - о. Полікарп, ЧСВВ.

Звіт Прощі 2015 р. https://missiopc.blogspot.com/2015/05/blog-post.html#more

 

 

 

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  missiopc.blogspot.com