Фестиваль Христового міста “Вгору серця – 2019”11-12 травня у Івано-Франківську відбуватиметься двадцятий фестиваль Христового міста “Вгору серця – 2019”. Сьогодні, під час прес-конференції, організатори заходу розповіли про цікавинки фестивалю,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Правда.іф.

Отож, в суботу, 11 травня, з 11.00 по 14.00 вулицями міста пройде молитовний авто-мото-велопробіг “Ісус благословляє подорожніх”.

Початок від храму Богоявлення Господнього (вул. Вовчинецька, 200 а).

З 11.00-13.00 у мікрорайонах міста проходитимуть духовні концерти. А на площі перед ОДА – виставка ретро-автомобілів.

“Фестиваль потужно розвивається, проводимо його уже 12-й рік поспіль. Вважаю, що новітні форми подання християнської ідеї є дуже потрібними. Фестиваль покликаний плекати християнську, українську родину. Локацій та учасників стає щороку більше і це свідчить про його потрібність”, – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Мер міста пообіцяв особисто долучитися до велопробігу фестивалю і наголосив, що місто усім сприятиме, аби таких фестивалів ставало щоразу більше.

“Цьогорічна тема фестивалю – тема сім’ї, тема родини. Сім’я – це тато, мама і діти і ніяк інакше, хоча в сучасному світі цю думку іноді намагаються подати інакше. Традиційно авто-мото-велопробіг завершується освяченням транспортних засобів. Іноді нас питають, навіщо це робити. Церква, як мати, благословляє своїх дітей на щасливу подорож, щасливу мандрівку”, – сказав голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії отець Михайло Віхоть.

Керівник КП Простір інноваційних креацій “Палац” Володимир Гайдар розповів, що на території Палацу Потоцьких відбуватимуться заходи концертного, виставкового характеру.

Також тут буде цікава перформативна локація – арт-терапія: лікування мистецтвом, під час якого усі зможуть кидатися фарбами. Передбачені і нічні чування, коли можна буде поспілкуватися із священиками.