90% прихожан церкви у селі Красноволя на Буковині проголосували за перехід до ПЦУ90% прихожан церкви у селі Красноволя Маневицького району проголосували за перехід до Православної Церкви України,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ВолиньPost.

Нагадаємо, що серед прихожан церкви з села Красноволя та Погулянка зібрали підписи щодо переходу до Православної церкви України. Близько 90% селян підписалося за таку ініціативу і хотіли оприлюднити ці протоколи після отримання Томосу. Проте, у неділю, 30 грудня, у церкві почали збиратися представники УПЦ МП, які виступали проти переходу громади, тому підписи жителів вирішили оприлюднити раніше. 

За словами голови РДА, на збори приїхали священики УПЦ МП з сусідніх сіл та переконували прихожан не переходити до ПЦУ, оскільки вважають перехід незаконним, а також обіцяли громаді «зустріч у суді». Проти переходу виступив і настоятель місцевого храму. 

Проте більшість селян проголосували за перехід до Православної церкви України, своє волевиявлення селяни зафіксували документально. 

Хорватія на море