Громада села Бокіївка на Поділлі приєдналась до ПЦУДо Хмельницької єпархії Православної церкви України приєдналася релігійна громада села Бокіївка,-повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на theworldnews.net

Дві релігійні громади в селі Бокієвка Хмельницької області (колишні УПЦ КП «Різдва Божої Матері» та УПЦ МП ікони Божої Матері «Призрі на смирення») вирішили об’єднатися в одну, та належати до Хмельницької єпархії Православної церкви України.

Про це ввечері 30 грудня повідомив у Facebook митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній.

«Священиком своїм вирішили залишити протоієрея Володимира Биха, багаторічного священика Київського патріархату. Священник Московсього патріархату село залишив та передав ключі від храму об’єднанній громаді», - розповів митрополит.

За його словами, на Різдва Христове у селі заплановано два богослужіння - в капличці яка належала УПЦ КП та в храмі побудованому фундатором Іваном Сібігою.

Нагадаємо, громада Української православної церкви Московського патріархату в селі Доброгорща першою у Хмельницькій області приєдналася до Православної церкви України.

Згодом Антоній заявив, що у селі Доброгобща представники Московського патріархату погрожують парафіянам через те, що вони перейшли до Православної церкви України.

Хорватія на море