На Хмельниччині шість релігійних громад МП приєдналися до Помісної церкви На Хмельниччині до Помісної церкви приєдналися шість релігійних громад УПЦ (МП). Про це повідомив єпископ Православної церкви України, а в минулому архієрей Української православної церкви Київського патріархату, митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній Махота в Facebook.

За його словами, настоятелем в усіх шести парафіях є протоієрей Віталій Олійник. Йдеться про православні громади сіл: Теліжинці, Закружці, Пильки, Сухуженці, Чижівка та Присілки.

Маємо велику Різдвяну радість прийняти братів і сестер з отцем духовним протоієреєм Віталієм Олійником з РПЦ У до Хмельницької єпархії ПЦ УКРАЇНИ. На спільному сопричасному богослужінні 9/01/2019 - Божественній Літургії в храмі св. Першомученика і Архидиякона Стефана в його день пам`яті в смт. Білогірря місцевий благочинний прот. Степан Маковський, благочинний Шепетівського р-ну прот. Василь Павлюк та благочинний Ізяславськоно району прот. Володимир Ковальчук з духовенством а також приєднавшийся прот. Віталій Олійник «...єдиними устами і єдиним серцем...» прославляли Новонародженого Богомладенця Христа - Спасителя Світу. Христос ся Рождає - Славимо Його!

Ізяславський район

1. с. Теліжинці, парафія на честь Покрови Пресвятої Богородиці, наст. прот. Віталій Олійник 09/01/2019
2. с. Закружці, парафія на честь Успіння Пресвятої Богородиці, наст. прот. Віталій Олійник
3. с. Пильки, парафія на честь св. вмч. Димитрія Солунського, наст. прот. Віталій Олійник

4. с. Сухуженці, парафія на честь св. Архистратига Божого Михаїла, наст. прот. Віталій Олійник
5. с. Чижівка, парафія на честь св. ап. і єв. Іоанна Богослова, наст. прот. Віталій Олійник
6. Присілки - Мирне, Калинівка, Дмитрівка


 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на zaxid.net