Перша громада на Житомирщині перейшла до ПЦУНа Житомирщині перша релігійна громада - Свято-Миколаївського храму села Ворсівка Малинського району - вирішила перейти з УПЦ МП до Православної церкви України.

Про це у групі «МалинчанИ» у Facebook написав користувач Євгеній Осавуленко,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на infomalin.biz

«Перша ластівка.Тільки що Ворсівська громада перейшла в лоно Української церкви. Пишаюся, що був з цими людьми».

На офіційних ресурсах Житомирської єпархії ПЦУ інформація відсутня.

Але ось на своїй сторінці в Фейсбук глава Синодального відділу у справах молоді УПЦ МП архієпископ Іоана Черепанов б'є в набат, не добираючи слів:

«Прошу молитв за храм в с. Ворсовка Малинского района! Получил сообщение от священника:
Сельский совет собирает сборы села, хотят перевести в СЦУ древний Свято Николаевский храм которому исполнилось 340 лет. Мы сегодня все священники там. Сборище начинается в 15-00. Спаси Господи!»

Але рішення, попри намагання місцевих священників УПЦ МП перешкодити, було прийнято 11 січня на загальних зборах громади одностайно

"Громада виявила бажання, щоб у нашому селі була створена Православна церква України. Під час цього будинок культури був вщерть заповнений людьми. Хоч Отець Василь (Симчук) і не підтримав це рішення та ми сподіваємося на зміну його думки", – такі слова можна було почути після закінчення зборів, пише в Фейсбук Євгеній Осавуленко.

Це однозначно стане першим кроком до переходу й інших громад, як Малинського району так і Житомирської області, до Православної церкви України.