ПЦУ оголосила дату і місце інтронізації митрополита ЕпіфаніяПЦУ оголосила дату і місце інтронізації митрополита Епіфанія. Урочисте богослужіння, під час якого відбудеться інтронізація митрополита Епіфанія відбудеться 3 лютого, у Софійському соборі,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pomisna.info

Офіційно повідомляється, що інтронізація Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відбудеться у неділю, 3 лютого 2019 р., під час Божественної літургії у Соборі Святої Софії Київської.

Інтронізація предстоятеля ПЦУ Епіфанія відбудеться 3 лютого. Про це Блаженніший Епіфаній заявив на презентації книги глави УГКЦ блаженнішого Святослава Шевчука.

"Сьогодні я хотів би офіційно оголосити, що інтронізація відбудеться 3 лютого", - сказав Епіфаній.

Він запросив блаженнішого Святослава на церемонію інтронізації і наголосив, що Православна церква України та Українська греко-католицька церква мають і надалі розвивати співпрацю, і виводити її на вищий рівень, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Укрінформ.

"Ми розпочинаємо перші кроки нашої співпраці, хоча до цього часу у нас також була співпраця, в майбутньому ми також будемо продовжувати наш діалог, співпрацю, ми ж християни, повинні разом творити добро. Ми хочемо розпочати добру плідну співпрацю між православною та українською греко-католицькою церквою, яка раніше існувала, але ми хочемо її поглибити, щоб разом спільно в подальшому співпрацювати", - сказав Епіфаній.

Предстоятелю ПЦУ Епіфанію 3 лютого виповнюється 40 років.

Хорватія на море