Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

На Старосамбірщині ще одна громада приєдналися до ПЦУ Одразу дві громади в один день на Старосамбірщині приєдналися до ПЦУ. Християнський портал КІРІОС, писав уже про відмову громади села Грозьово від московського патріархату. Цього ж дня, 3 лютого, й у селі Дністрик, що належить до Ріп’янської сільської ради, парафіяни церкви Собору Св. Івана Хрестителя також на загальних зборах прийняли рішення приєднатися до Помісної церкви України,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на LMN .

 

 «У нас в селі 300 людей. В основному греко-католики. 40 родин належали до московського патріархату і молилися у церкві. Ми ж, католики, маємо капличку. Слава Богу, що позбулися того позору. Московський патріархат в осерді бандерівщини!” — розказує місцева Ганна.

«Фортецею» московської церкви була Грозьова, якщо там «впала», то ми уже вірили, що й у нас прозріють», — додає Тетяна.

Після недільної Служби Божої громада на церковному подвір’ї залишилася на зборах.

«Священик відразу по відправі поїхав. Головував на зборах сільський голова Петро Кирилич. Перехід до ПЦУ усі підтримали одноголосно.  Сільський голова ввімкнув гучномовець , озвучив рішення громади священикові й запитав, чи той готовий молитися в Українській церкві? Відповів, що так», — розповіла пані Катерина з Дністрика.

Отець Василь, місцевий священик, підтвердив, що приєднається до ПЦУ.