На Буковині ще три громади перейшли до ПЦУУ Червоній Діброві Глибоцького району понад дві третини людей проголосували за приєднання до ПЦУ

У Червоній Діброві Глибоцького району на зборах релігійної громади вмч. Дмитрія Солунського понад дві третини людей проголосували за перехід від Московського патріархату до Православної Церкви України, про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Галина Єреміца.  

113 членів громади проголосували за перехід з Московського патріархату до Православної Церкви України! Парафіяни, які були не згідні з рішенням більшості (33 людини) разом з священиком відмовились брати участь у голосуванні, оголосивши збори незаконними. Наразі церква опечатана.

 10 лютого релігійна громада с. Товтри на Заставнівщині також доєдналася до ПЦУ, попри те, що священик не погодився з рішенням. 

В селі Товтри проводили релігійні збори Сьогодні в селі Товтри релігійна громада обрала голову зборів, секретаря та лічильну комісію, щоб за законом проголосувати про перехід до Православної церкви України. Обговорення тривало кілька годин. Про історію української церкви прихожанам розповідала колишня вчителька місцевої школи. Тим часом священик продовжував проводити службу у храмі. На його думку, мешканці не мали права самовільно збиратися. Релігійна громада проголосувала за рішення звернутися до керівництва області про пастирську підтримку, оскільки священик відмовився переходити разом з прихожанами до ПЦУ. Відтак ще одна релігійна громада Буковини, за результатами голосування на зборах, доєдналася до Православної церкви України.

Релігійна громада села Михальча на Буковині перейшла до Православної Церкви України. 10 лютого, на Зборах релігійної громади села Михальча Сторожинецького району, одноголосно підтримали перехід від Української православної церкви Московського патріархату до Православної Церкви України, повідомляють Чернівці.Online За таке рішення проголосували 243 прихожани церкви Успіння Пресвятої Богородиці села Михальча, проти – 0 , утрималися – 0. До участі у Зборах релігійної громади зареєструвалося 243 прихожани.  І хоча проти переходу парафії до ПЦУ категорично виступив настоятель храму отець Ювеналій, релігійна громада прийняла рішення залишити Московський патріархат і перейти до Православної Церкви України.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на acc.cv.ua