На Волині ще 7 парафій Московського патріархату перейшли до ПЦУУ неділю, 10 лютого, одразу чотири парафії Московського патріархату вирішили перейти до Православної церкви України,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pershyj.com

Так, у с. Мишів Іваничівського району Волинської області місцеві парафіяни провели збори, на яких вирішили приєднатися до Української церкви. Московський піп зібрання громади проігнорував.

У селі Войнин Локачинського району Волинської області парафіяни МП теж проголосували за перехід у ПЦУ.

Приєдналась до ПЦУ і релігійна громада з с. Годомичі Маневицького району Волинської області.

Також у селі Кульчин Ківерцівського району парафіяни підтримали перехід місцевого храму УПЦ МП в ПЦУ.

У селі Старі Кошари Ковельського району прихожани церкви Івана Богослова проголосували за її перехід до Православної церкви України.

Парафіяльні збори тут відбулися 10 лютого, повідомляє видання Район.Ковель, якому про це розповіли місцеві мешканці.

Настоятель на збори не прийшов, мовляв, нема благословення від владики. 

Із 85 присутніх 71 особа проголосувала за приєднання парафії до Православної церкви України, 12 – проти, двоє не голосувало. Збори пройшли без конфліктів.

Нагадаємо, раніше рішення про вихід із лона УПЦ МП прийняли парафії у селах Радошин і Битень. На Волині у січні 2019 року дві парафії УПЦ МП перейшли до Православної церкви України. Йдеться про парафії сіл Радошин та Битень Ковельського району, – повідомили у Ковельському районному деканаті Волинської єпархії. На Волині ще 7 парафій Московського патріархату перейшли до ПЦУ

22 січня відбулися збори громади в сільському клубі села Радошин, на яких зібралися парафіяни двох релігійних громад – сіл Радошин і Битень.

Прийнято рішення - вийти з підпорядкування Московського Патріархату і приєднатися до Православної Церкви України.

«Отже,віднині Свято-Димитрівська парафія с.Битень і Свято-Покровська парафія с.Радошин -належать до Помісної Церкви тобто до Української Церкви. Благочинний Ковельського району ПЦУ протоієрей Іоан Бонис, який був спостерігачем на цих зборах - привітав парафіян цих двох парафій з доленосним рішенням», – йдеться у повідомленні.