Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

До ПЦУ приєднались третя громада на ОдещиніГромада Свято-Троїцького храму села Новоєлизаветівка Ширяївського району Одеської області покинула Балтську єпархію колишньої УПЦ (МП) та перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України.

За рішення перейти до ПЦУ місцеві жителі проголосували у суботу, 16 лютого, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Одеську єпархію Православної церкви України.

У селі Новоєлизаветівка завжди діяв лише один храм, першопочатково в ньому було започатковано парафію Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка діяла з 1996 по 2002 рік, а у 2002 році священник обманом перевів парафію в Українську Православну Церкву (Московського патріархату). Після останніх подій парафіяни вже самі вирішили приєднатись до Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ).

Громада Свято-Троїцької парафії села Новоєлизаветівка одноголосно проголосували за перехід в лоно Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ).

Нагадаємо, громада Свято-Успенського храму селища Маринівка Березівського району на чолі з протоієреєм Романом Федаком покинула Московський патріархат та перейшла до Православної церкви України.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Depo.Одеса