На Житомирщині ще три громади приєднались до ПЦУ21 лютого 2019 року до Житомирсько-Овруцької єпархії Помісної Української Православної Церкви приєднались ще дві релігійні громади Московського Патріархату.

У другій половині дня в єпархіальному управлінні єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій провів зустріч з представниками громади Різдва Пресвятої Богородиці с. Жолобне Новоград-Волинського району та Свято-Георгіївської громади с. Рижів Чуднівського району.

Після подання прохань, архіпастир благословив прехід громад до Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Також 22 лютого 2019 року у приміщені єпархіального управління Житомирсько-Овруцької єпархії єпископ Паїсій прийняв прохання про перехід релігійної громади Різдва Пресвятої Богородиці м. Баранівки Московського Патріархату до Помісної Української Православної Церкви.

20 лютого 2019 року громада м. Баранівка провела збори та прийняла рішення про перехід із УПЦ Московського патріархату до Української Церкви, на жаль без настоятеля.

Понад 600 жителів міста провели збори у Будинку культури, де одноголосно було вирішено перехід з Російської Православної Церкви під омофор Української Помісної Православної Церкви.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkva.info

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ