Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

ПЦУ поповнилася ще кількома парафіями на Волині 25 лютого 2019 року, з благословення керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук зустрівся з представниками Свято-Успенської громади села Низкиничі Іваничівського р-ну, які під час зборів 23 лютого підтримали рішення про перехід з Московського патріархату у Помісну Українську Православну Церкву та з представниками Іоано-Богословської громади села Охнівка Володимир-Волинського р-ну, які під час зборів 24 лютого прийняли аналогічне рішення

 Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея стосовно прийняття даних громад у клір Володимир-Волинської єпархії. Архієрей задовольнив ці  прохання.

Наступного дня, 26 лютого 2019 року,  подібну  зустріч прот. Юрій Зінчук провів з представниками Різдва-Богородичної громади села Житані Володимир-Волинського р-ну, які під час зборів 21 лютого підтримали рішення про перехід з Московського патріархату.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkva.info