Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

На Тернопільщині парафія разом з настоятелем перейшла до ПЦУРелігійна громада с. Круголець Шумського району Тернопільської області разом з настоятелем храму на честь Іверської ікони Божої Матері ієреєм Олегом Шліхтою виявили бажання приєднатися до Помісної Української Православної Церкви. У неділю, 24 лютого 2019 року, відбулися збори, на яких було ухвалене рішення вийти з-під юрисдикції УПЦ Московського Патріархату.

28 лютого архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив прохання про прийняття парафії разом із настоятелем до складу Тернопільської єпархії,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkvateua

Таким чином до Української Церкви на Тернопіллі перейшли 25 громад, 18 з яких – у Шумському районі.

Раніше це зробили парафії у селах Малі Дедеркали, Гриньківці, Тетильківці, Андрушівка, Потуторів, Садки, Залужжя, Шкроботівка, Підгайці, Людвище, Мирове, Матвіївці, Сураж, Радошівка, Бриків, Онишківці і Кордишів на Шумщині, Мусорівці і Гніздичне Збаразького, Розтоки і Дунаїв Кременецького району, а також у Стінці та дві парафії – у Трибухівцях на Бучаччині.

Ієрей Олег Шліхта – перший зі священиків УПЦ Московського Патріархату на Тернопільщині, який разом з громадою перейшов до Єдиної Помісної Української Православної Церкви.