Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав урочистий захід з нагоди відзначення Дня Європи, організований Представництвом ЄС в Україні.

Митрополита Епіфанія супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.
Під час заходу Блаженніший Владика зустрівся з головою Представництва ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі, привітав його зі святом, що наближається, обговорив актуальні питання суспільно-політичної ситуації в Україні.

Окрім того, під час заходу Предстоятель провів короткі зустрічі з головним рабином Києва і України Яковом Дов Блайхом, міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, Віце-прем’єр-міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назаром Холодницьким, народним депутатом Миколою Княжицьким, а також послами Великої Британії, Австрії, Швеції та інших країн.