У Кенії біля воріт церкви застрелений пасторУ кенійському місті Момбаса невідомий біля воріт церкви застрелив протестантського пастора.  Джордж Мурікі помер від ран на місці.

Двоє невідомих чоловіків слідували за пастором громади "Maximum Revival Ministries church" - 25-річним Джорджем Мурікі і 2 його супутницями до церкви. Один з чоловіків наздогнав пастора і 3 рази вистрілив йому в спину, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Cедмицю. У той день на Мурікі був одягнений пасторский одяг. Члени громади вважають, що метою злочинців було вбити саме християнського пастора.

Дружина і діти Мурікі перевезені в безпечне місце. 2-й пастор громади заявив у поліцію про погрози, які надійшли і на його адресу. Проте поліцейські досі не вжили жодних заходів.

Мурікі очолював церковне зібрання, що налічувало 120 християн. Він переїхав до Момбаси зі свого рідного міста Меру в 2012 р.

Поліція підозрює в нападі членів ісламістської групи, що діє в Момбасі, на рахунку яких - вбивство помічника християнського пастора громади "Glory of God Ministries Church" - 59-річного Лоуренса Касунґу Каденґе, вчинене 2 лютого 2014 р.

12 січня в Момбасі також був поранений 70-річний Нґоро Ньяго, член громади "Neno Evangelism Church". Поруч з методистським університетом його зупинили 2 чоловіків арабського походження і стали розпитувати про Біблію. Потім один з них схопив його, а інший вистрілив йому в плече. Ньяго був госпіталізований з кульовим пораненням.