В Індії язичники атакували дві церкви за чотири дніВ індійському штаті Мадх'я-Прадеш члени націоналістичних груп атакували 2 церкви протягом 4 днів,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.

4 березня послідовники "Вишва Хинду Парішад" і "Баджранг Дав" увірвалися на молитовне зібрання в Халдад, недалеко від Джулваніа, округ Барвані. Націоналісти привели з собою кількох поліцейських. Звинувативши пасторів Лала Сінгха і Індрама Чаухан в насильницьких наверненнях, націоналісти побили їх. Потім пасторів заарештували і відвезли у відділок Раджпур. За законом, протягом 24 годин заарештованим повинні були пред'явити звинувачення і представити християн перед суддею, однак процес навмисно затягнули. За інформацією ЗМІ, націоналісти оточили поліцейську ділянку, перешкодивши поліцейським поїхати в Раджпур і завершити всі формальності, необхідні для подання християн перед суддею.

1 березня націоналісти під керівництвом лідера "Hindu Jagran Manch" Пратап Сінгх Давар увірвалися на молитовне зібрання в селі Рампура. Село в 3 км від Джобата є центром християнської місії. Коли до місця провокації прибула поліція, християн звинуватили в порушенні закону про навернення. Віруючим довелося давати свідчення. Заарештовано нікого не було.

Пригадаємо, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, В Індії понад 100 католицьких єпископів взяли участь у марші проти дискримінації християн