В Індії під час нападу на християнське зібрання поранені 4 християнВ індійському штаті Телангана в результаті нападу на молитовне зібрання християн, 4 віруючих отримали поранення. Атаку організували радикальні індуїсти. Поліція не заарештувала жодного нападника.

Близько 100 індуїстів з палицями і ножами 8 квітня напали на християнську громаду "Kristhu Suvartha Ujiva", що проводила молитовне чування під відкритим небом в Пеббаір, округ Махабабнагар. Індіусти били всіх, що попадалися на шляху, також і жінок, дітей і старих, викрикуючи антихристиянські гасла.

Багато хто з присутніх отримали травми, четверо, в т. ч. 2 пастора, серйозно поранені: зламані руки, ноги, отримано ножове поранення обличчя, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю. Життя одного з пасторів все ще у небезпеці.

3 днями раніше, під час великодніх свят, індуїсти підняли 2 прапора над церквою громади "Bethel Church" в селі Макхал-Мандхал, в тому ж окрузі. Християни зняли прапори. Індуїсти на очах пастора взяли один з прапорів, кинули в каналізацію, сфотографували і звинуватили в поліції громаду в образі їхньої релігії. Про подальший перебіг подій не повідомлялося.