В Індії радикали за ніч атакували три християнських громадиіндуїстські радикали напали на 3 церкви в найбільшому місті штату Мадхья-Прадеш - Індоре. Екстремісти кидали в храми камені, знищували хрести й інтер'єр. Одну з церков намагалися підпалити.

Втручання поліції допомогло зберегти храми від більш серйозних ушкоджень,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.

Одним з місць поклоніння, що стали жертвою радикалів, є англіканська церква Святого Павла. Її священик Рамеш Чандекар розповів, що бойовики знищили священні предмети, в т. ч. Розп'яття, священні судини, а також мікрофон.

Один їх протестантських храмів, всередину якого накидали палаючих ганчірок, вдалося врятувати, завдяки швидкому втручанню поліції. У 3-й церкві, що також належить до протестантської громаді, розбиті скляні панелі і вікна.

Президент Глобальної  ради індійських християн Саджан Джордж підтвердив факт вандалізму християнських храмів у Індоре і рішуче засудив напади. Джордж також зазначив, що здійснені вони за кілька годин до відкриття главою опозиційного уряду партії Сонею Гандхі місіонерського дитячого саду.

У нападах підозрюють членів місцевої індуської організації «Sanskritik Jagran Manch». Напередодні вони висловили загрози Гандхі, якщо вона вирішить відкрити дитсадок.