У Китаї демонтували ще одну церквуУ Китаї продовжує активно діяти кампанія зі знесення незаконних будівель, в рамках якої влади санкціонують демонтаж християнських храмів і видалення християнських символів. Черговою жертвою кампанії стала велика церква «Янсі», розташована в Венлінг. Її знесли 8 червня, незважаючи на протести віруючих.

Крім того, в рамках кампанії в провінції Чжецзян з грудня 2013 були демонтовані понад 450 хрестів. Християнські символи видаляють і з будівель, що належать офіційно зареєстрованим громадам. У деяких випадках між протестантською громадою і владою починається протистояння. Після знесення хреста з церкви віруючі ставлять на його місце інший хрест. Так в містах Лішуі і Фуян християни 16 громад три рази протягом дня відновлювали віддалені хрести,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю. Після третьої зміни хрестів, деякі з яких нашвидку зроблені з необробленої деревини, чиновники не зробили нових спроб до їх видалення.

Протестантські пастори в Китаї вважають, що антихристиянська кампанія в провінції Чжецзян є прелюдією до більш масштабної акції в ін. регіонах країни. На відміну від минулих кампаній, які тривали не більше декількох місяців, нинішня «Три виправлення, одне знесення» активно діє вже 2-й рік. Жертвами знесення і демонтажу хрестів стають не тільки незаконні споруди, а й будівлі лояльних владі протестантських громад.